2.El Yat

Tüm 2. El Yatlar

*Yelkenli Yatlar ve Motor Yatlar İçin Menüden Seçim Yapabilirsiniz.

 • P1010633

  AMEL54-ANTN_539.000 €

               İmal Yılı : 2007 Bayrak : Yabancı-VAT paid Palamar Yeri : Turgutreis Gövde Renk : Beyaz Boy: 16.40 m , En:...

  Detaylı Bilgi

 • DSC_2696

  ARM- 129.000 Euro / SATILDI

  İmal Yılı : 2006 Bayrak :TR Palamar Yeri :Turgutreis mgindian.com/ Gövde Renk : Lacivert Boy:11.20  , En:  3.8 m, Derinlik : Kabin Sayısı...

  Detaylı Bilgi

 • 2

  ESPRNZ-JEANNEAU45DS

  İmal Yılı : 2011 Bayrak : Yabancı Palamar Yeri : Turgutreis Gövde Renk : Beyaz Boy: 13.75 m , En:...

  Detaylı Bilgi

 • 021

  BAVARİA VİSİON 50

  İmal Yılı : 2008 Bayrak : Yabancı Palamar Yeri : Güney Ege Gövde Renk : Beyaz Boy: 15.07 m ,...

  Detaylı Bilgi

 • 2014-08-14 10.08.43

  CMDT-Jeanneau 49 performance

  İmal Yılı : 2007 Bayrak : Yabancı Palamar Yeri : Turgutreis D-Marin Gövde Renk : Lacivert Boy: 14.98 m ,...

  Detaylı Bilgi

 • MY-ANTARES 42_230.000€

  MY-ANTARES 42_230.000€

    İmal Yılı :2011 Bayrak :USA Palamar Yeri :BODRUM Gövde Renk : BEYAZ Boy: 13.50 mEn:4.07 m  , Derinlik : 1.15 m Kabin Sayısı...

  Detaylı Bilgi

 • IMG_0348

  DRNDNZ-HANSE445_169.000 €

  İmal Yılı : 2013 Bayrak : Yabancı Palamar Yeri : Turgutreis D-Marin Gövde Renk : BEYAZ Boy: 153.52 m ,...

  Detaylı Bilgi

 • fotograf 1

  PHRH/MOODY 34

  İmal Yılı : 1986 Bayrak : Yabancı Palamar Yeri : Turgutreis D-Marin Gövde Renk : BEYAZ Boy: 10.30 m ,...

  Detaylı Bilgi

 • GBT / Atlantic 62

  GBT / Atlantic 62

  İmal Yılı : Bayrak : Palamar Yeri : Gövde Renk :  Boy:  , En:  , Derinlik :    Kabin Sayısı :  WC/Duş...

  Detaylı Bilgi

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
tüp mide, mide küçültme ameliyatı
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.